Phototastic Collage (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Phototastic Collage Uygulaması

Phototastic Collage, Windows Phone mobil cihazlardan harika görünümlü fotoğraf kolajları oluşturmak için yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Harika fotoğraf kolajları hazırlamak için sınırsız olanaklardan faydalanın.

Phototastic Collage kolay bir kullanım sunmaktadır. Basit tasarımdan faydalanarak benzersiz tasarlanmış şablonları kullanarak kolayca kolajlar hazırlayın. Phototastic Collage uygulaması fotoğraf kolajları oluşturmanın yanı sıra fotoğraflara efekt verin, fotoğraflara yazı ekleyin.

Phototastic Collage basit ve hızlı bir şekilde fotoğraf kolajları oluşturun. 25 fotoğraf yükleme ile 100’den fazla kolaj şablonlarını kullanarak fotoğrafları bir araya getirme yeteneğine sahiptir. Sınırsız fotoğraflar ile serbest mod kullanımı sunar. Harika fotoğraf çerçeveleri arasından seçim yapın ve kolajlara uygun çerçeveler ekleyin. Fotoğraflara metin ve etiketler ekleyin. Fotoğraf şekilleri / maskeleri kullanın.

Windows Phone için Phototastic Collage uygulaması ile fotoğraflara efekt verin, metin ve etiketler ekleyin ve kolayca fotoğraf kolajları oluşturun.

Phototastic Collage (Windows Phone) İçin Yorum Yap