PhotoToFilm

Sponsorlu Bağlantılar
3.4.1.87
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Fotoğraflarla Film ve Slayt Yapma Programı

PhotoToFilm fotoğrafları kullanarak filmler oluşturmak ve slayt yapmak için olanak sağlayan Windows tabanlı bilgisayarlar için KC Softwares tarafından tasarlanan ücretsiz bir yazılımdır. İki fotoğrafı birleştirmek veya eğitim amaçlı slayt gösterileri hazırlamak için faydalı olacak bir programdır.

PhotoToFilm basit bir şekilde adım adım talimatları gerektiren basit bir arayüz sunuyor. Arka plan müziği ekleme ve fotoğraf başlığını değiştirme, fotoğraf sırasını değiştirme içeren kendi tercihinize göre film özelleştirme imkanı sunar.

Hazırlayacağınız video filmleri ayrıca DivX ve MVSC (Microsoft Video) içeren listeden video çıkışı türünü seçerek kaydedin. Buna ek olarak, dinamik görüntü desteği ve video üzerine yazı ekleme ve DVD formatında dönüştürülmüş videoyu yazmanızı sağlar.

PhotoToFilm ile fotoğrafları kullanarak ve arka plan müziği ekleyerek görsel açıdan harika slayt gösterileri ve filmler oluşturabilirsiniz. PhotoToFilm ücretsiz sürümde tüm özellikler mevcuttur ancak reklam amaçlı içerek olabilir.

PhotoToFilm İçin Yorum Yap