PhraseExpress (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Ücretsiz Otomatik Metin Tamamlama Programı

PhraseExpress sürekli yazdığınız kelime ve sözcükleri gözlemleyerek daha sonra tekrar yazmak istediğiniz zaman otomatik olarak tamamlayarak tekrar aynı kelimeleri yazmaktan kurtaran ücretsiz bir otomatik metin tamamlama programıdır.

Akıllı cihazların klavyesi ile geliştirilen bu özellik artık bilgisayarlarda da kullanılmaktadır. Bilgisayar üzerinde daha gelişmiş bir kullanım sunar. Kullandığınız kelime veya kalıplara kısa kod vererek daha hızlı yazma imkanı sağlar.

PhraseExpress programı özellikle aynı cümle kalıplarını kullananlar için çok yardımcı olacaktır. Sürekli aynı şeyleri tek tek yazmak yerine, bir cümle kalıbını anında yazıya döker. Ayrıca kişilerin adres, telefon numarası gibi bir çok bilgiyi saklayarak otomatik olarak daha sonra eklemeyi sağlar. İlk önce bu bilgileri bir defalık girmeniz gerekir.

Adres, telefon numarası, isim gibi bir çok bilgiyi içeren e-posta imzaları gibi kalıpları hızlıca metin editörünüze getirebilirsiniz. İçerdiği kopyalama panosu (clipboard) yöneticisiyle son koplayanan öğelerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Diğer Mac programlara göz atabilirsiniz.

PhraseExpress (Mac) İçin Yorum Yap