Piano Master

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Piyano Çalma Uygulaması

Piano Master Android akıllı telefon ve tabletlere indirerek piano çalmak isteyenler için geliştirilen bir müzik uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak oldukça basit ve bir çok ünlü şarkıcının müziklerini çalabilme imkanı bulacaksınız. Yapmanız gereken ekrandaki notlar takip ederek birçok ünlü şarkıları çalacaksınız. Uygulamadan en iyi piano çalma deneyimini yaşayabilmeniz için en az 4 inç ekran boyutuna sahip cihazlar da çalmanızdır. Özellikle bu uygulama tabletlerde çok iyi çalışmaktadır.

Piano Master müzik uygulaması içerisinde To You Beethoven, Chopin, Bach ve diğer ünlü klasik müzik yazarların yanı sıra, Merry Christmas, Mutlu gibi popüler ezgilerin tarafından bestelenmiş şarkıları ve daha fazlasına ulaşabileceksiniz. Uygulama da yer alan şarkılar çeşitli zorluk seviyelerine sahip olduğundan çocuklar, acemi piyano öğrenci veya deneyimli müzisyenler tarafından çalınabilmektedir.

Ücretli olarak sunulan bu uygulamanın yanı sıra Piano Perfect adlı ücretsiz piyano çalma uygulamasını da denemenizi tavsiye ediyoruz.

Piano Perfect İndir (Android)
Android Ücretsiz Piano Çalma Uygulaması

Piano Master İçin Yorum Yap