Pic Collage (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
5.28.23
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Pic Collage Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Pic Collage, iOS mobil cihazlar için (iPhone, iPad, iPod touch) kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf ve video kolajlama programıdır. Pic Collage uygulaması sayesinde harika fotoğraflar ve videolar ortaya çıkarabilirsiniz. Pic Collage uygulaması fotoğraf ve video kolajları oluşturmak için geliştirilen kaliteli bir uygulamadır.

Pic Collage ile arkadaşlarınızla ve ailenizle hızlı fotoğraf anıları oluşturma, çıkartmalar, metin ve çerçeveler kullanarak inanılmaz kolajlar oluşturmanıza olanak sağlayan ve milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan başarılı bir uygulamadır. Hazırlayacağınız fotoğraf ve video kolajları sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal paylaşım platformları ve ayrıca e-posta ile paylaşabilirsiniz. Sizde en sevdiğiniz fotoğrafları, harika çıkartmalar, eğlenceli yazı, kendi portrelerinizi sosyal ağlarda paylaşmak için yeteneklerinizi ön plana çıkarın.

Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak;

  • Ücretsiz
  • Facebook, Twitter, Instagram ve e-posta ile paylaşma
  • Fotoğraf ve video düzenleme
  • Fotoğraf ve video kolajları yapma
  • Çıkartmalar, çerçeveler, metin ekleyebilme ve daha fazlası ile Pic Collage uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz.

iPhone, iPad için Pic Collage ücretsiz fotoğraf ve video kolajlayıcı program ile kolaj nasıl yapılır diye dert etmeden kolay ve hızlı bir şekilde fotoğraf ve video kolajları oluşturabilirsiniz.

Pic Collage (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap