Pic Collage (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Pic Collage Uygulaması

Pic Collage, Windows Phone mobil cihazlar için kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf ve video kolajlama programıdır. Pic Collage uygulaması sayesinde harika fotoğraflar ve videolar ortaya çıkarabilirsiniz. Pic Collage uygulaması fotoğraf ve video kolajları oluşturmak için geliştirilen kaliteli bir uygulamadır.

Pic Collage ile arkadaşlarınızla ve ailenizle hızlı fotoğraf anıları oluşturma, çıkartmalar, metin ve çerçeveler kullanarak inanılmaz kolajlar oluşturmanıza olanak sağlayan ve milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan başarılı bir uygulamadır. Hazırlayacağınız fotoğraf ve video kolajları sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal paylaşım platformları ve ayrıca e-posta ile paylaşabilirsiniz. Sizde en sevdiğiniz fotoğrafları, harika çıkartmalar, eğlenceli yazı, kendi portrelerinizi sosyal ağlarda paylaşmak için yeteneklerinizi ön plana çıkarın.

Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak;

  • Ücretsiz
  • Harika çıkartmalar, çerçeveler
  • Düzenleyeceğiniz kolajları Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medyada paylaşma
  • Basit dokunuşlar ile fotoğrafları döndürme, yeniden boyutlandırma vs
  • Fotoğraflar da kırpma işlemi yapabilme
  • Anlık kolaj yapmak için ve bir çerçeve seçmek için sol alt bulunan Frame (çerçeve) simgesine dokunmanız yeterli

Windows Phone için Pic Collage ücretsiz fotoğraf ve video kolajlayıcı program ile kolaj nasıl yapılır diye dert etmeden kolay ve hızlı bir şekilde fotoğraf ve video kolajları oluşturabilirsiniz.

Pic Collage (Windows Phone) İçin Yorum Yap