Pic Stitch (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
1.3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10/8 İçin Pic Stitch Uygulaması

Pic Stitch, Windows Mağaza üzerinden yükleyebileceğiniz Windows 10, 8.1, 8 bilgisayarlardan fotoğraf kolajları oluşturmanızı sağlayacak bir uygulamadır. Metro arayüz ile uyumludur ve Masaüstü program olarak kullanılmaz. Pic Stitch ile Windows bilgisayarda kolay ve hızlı bir şekilde bir çerçeve içerisinde birden fazla fotoğrafları birleştirerek kolajlar oluşturmanızı sağlar.

Pic Stitch fotoğraflara şaşırtıcı etkiler uygulayarak güçlü bir editör ve sade bir tasarım ile ilgi çekici fotoğraf kolajları yapın. Çocuklarınız, eşiniz veya arkadaşlarınız için anlamlı ve duygu dolu fotoğraf kolajları oluşturun.

Pic Stitch ile hazırlayacağınız fotoğraf kolajlarını Windows bilgisayara kaydedin, e-posta ile gönderin veya Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Instagram gibi sosyal ağlar üzerinde paylaşabilirsiniz.

Windows 10 ve 8 sistemleri için Pic Stitch uygulamasını satın alın ve bir kaç dakika içerisinde yüzlerce efektler ve filtre uygulayarak harika fotoğraf kolajları oluşturun.

232 farklı düzenleme seçenekleri ve 13 farklı fotoğraf boyutları (1×1, 4×6, 3×4, 5×7, 9×16 gibi) ile yüksek kaliteli fotoğraf kolajları yapın ve paylaşın.

Pic Stitch (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap