Pic Stitch (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Pic Stitch Uygulaması

Pic Stitch – Photo Collage Maker, Windows Phone mobil cihazlar için fotoğraf kolajları oluşturmanızı sağlayacak bir uygulamadır. Hızlı ve kolay bir şekilde bir çerçeve içerisinde birden fazla fotoğrafları birleştirerek ilgi çekici kolajlar hazırlayın ve paylaşın. Yapmak istediğiniz her şeyi sağlayabilecek güçlü fotoğraf düzenleyici özelliği ile sade bir tasarıma sahiptir.

Pic Stitch ile hazırladığınız fotoğraf kolajlarını Facebook, Twitter ve Instagram da dahil olmak üzere en sevdiğiniz sosyal medya ağlarında paylaşın.

Pic Stitch özelliklerine bakacak olursak; 245 farklı düzende ve 15 farklı fotoğraf boyutlarında (1×1, 4×6, 3×4, 5×7, 9×16, vb) kolajlar oluşturabilirsiniz. Instagram, Dropbox, Evernote veya kameradan çekeceğiniz fotoğrafları kolayca uygulama içerisine atarak kolaj oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf sınırlarını özelleştirme imkanı sunuyor.

Pic Stitch uygulama arayüzü kolay bir kullanım sunar. İlgi çekici filtreler ile fotoğraflarınıza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Fotoğrafları döndürme, çevirme ve yakınlaştırma gibi düzenleme seçenekleri sunuyor. Hazırladığınız fotoğraf kolajları cihazınıza veya bulut depolama alanlarına kaydedebilirsiniz. Görüntü kalitesinden ödün vermeden yüksek çözünürlüklü fotoğraf kolajları yapma imkanı sunuyor.

Pic Stitch ücretsiz uygulaması ile Windows Phone mobil cihazlarınızda kolay ve hızlı bir şekilde fotoğraf kolajları oluşturun ve sevdiklerinizle paylaşın. Kolaj nasıl yapılır diye merak etmeyin. Acemi bir kullanıcı olsanız bile kolayca fotoğraf kolajları oluşturun.

Pic Stitch (Windows Phone) İçin Yorum Yap