Picasa

Sponsorlu Bağlantılar
3.9.0.141.303
Sponsorlu Bağlantılar

Resim Görüntüleme ve Organize Etme

Picasa dijital görüntü ve fotoğrafları yönetmek ve düzenlemek için güçlü, kullanımı kolay ve çekici araçlar sunan ücretsiz ve Türkçe programdır. Picasa bilgisayarınızdaki resimleri organize edebilir, düzenleyebilir ve fotoğraf paylaşmak için basit bir yer sunuyor. Programı yükledikten sonra, otomatik olarak görüntüler için sürücüleri tarayabilir ve akıllıca özelleştirmek ve organize etmek için hazır, sanal fotoğraf albümleri olarak sıralar.

Picasa 3.9 dahili ekran görüntüsü düzenleme aracı vardır. Bir ekran görüntüsü aldığınız ana hemen Picasa arayüzüne alınır ve görüntüyü düzenlemek için bazı araçlar sunuyor. Picasa, fotoğrafları düzenlemek, organize etmek ve paylaşmak için en hızlı ve kolay yoldur. Son sürümleri ile birlikte artık Google+ paylaşım ve etiketleme özelliklerini içeriyor. Fotoğraflara uygulayabileceğiniz bir çok efektler ile fotoğraflarınıza yeni bir görünüm katın.

Picasa orijinal fotoğraflarınızı değiştirmeden uygulanabilir ve geri alınabilir görüntü ayarlamaları, düzeltme ve özel efektler uygulamanıza olanak sağlayan fotoğraf düzenleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Fotoğraf yazdırma, fotoğrafı e-posta ile gönderme, fotoğraf kolajları oluşturma, slayt ve zaman çizelgesi görünümü, resim efektleri ve çok daha fazlasını içerir.

Ayrıca Picasa, yüz tanıma, otomatik olarak görünen kişiye dayalı fotoğrafları kategorize etmeyi sağlayan bir özelliği destekler.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Picasa İçin Yorum Yap