PicPick

Sponsorlu Bağlantılar
4.2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Görüntüsü Yakalama ve Düzenleme Programı

PicPick bir yakalama editörü, renk seçici, renk paleti, piksel cetvel, iletki, çarpı işareti ve daha fazlasını içeren çeşitli ekran ölçme araçlarını içeren ücretsiz ve Türkçe ekran görüntüsü yakalama programıdır. PicPick, bir düğmeye tıklama ile pencere kontrolleri ya da klavye kısayolu ile tüm masaüstü, etkin pencere, seçili alanları yakalamayı sağlar.

PicPick ile yakalanan görüntüler daha ileri düzenleme için dahili resim düzenleme aracına yüklenebilir, görüntü dosyası (JPG, PNG, GIF, BMP) olarak kaydedilir veya otomatik olarak FTP sunucusuna (resim yüklemek ve panoya URL’yi kopyalayın) yükleyebilirsiniz.

Dahili PicPick görüntü editörü, görüntülere metin, şekiller, gölgeler, çerçeveler ve diğer efektler eklemek için çeşitli araçlar sağlar. Ayrıca sayfa kaydırma, özelleştirilebilir kısayol tuşları ve daha fazlası için destek içerir.

PicPick programı ticari olmayan kullanımlar için ücretsizdir. Ekran görüntüsü almak ve düzenlemek için harika bir program olduğunu söylemek gerekir. Denemenizi tavsiye deriz.

PicPick İçin Yorum Yap