PicsArt (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin PicsArt Uygulaması

PicsArt Fotoğraf Stüdyosu, Android akıllı cihazlarınız için sunulan ve dünyada milyonlarca kez indirilerek büyük bir rakama ulaşan bir fotoğraf stüdyosu, fotoğraf editörü uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama bir fotoğraf editörü, fotoğraf ızgarası ve kolaj yapıcı, çizim aracı ve resim sanat ağıdır. Çoklu editörlerin bir “hepsi bir arada” derlemesi gibidir. Uygulama sayesinde sanatçılığınızı ortaya çıkarın.

Uygulamada bulunan fotoğraf ızgarasında yer alan serbest form kolaj yapıcıyı kullanarak veya arka plandaki fotoğrafları kullanarak harika kolajlar oluşturmayı sağlar.

PicsArt Photo Editor (Fotoğraf Editörü) bir çok fotoğraf manipülasyonu, maske, kolaj, çerçeve, sınır, çıkartma, metin efekti, küçük resim grafiği, belirtme çizgisi, kırpma, döndürme, renk ayarı ve daha fazlasını sağlar.

PicsArt Efektleri stensilci, karikatürcü, desinatör, Orton, Lomo, klasik, çapraz işleme, HDR, fattal, kara kalem, Holgaart, sulu boya, kontür, komik, neon, guaj, eski kâğıt, pastel, kırmızı göz giderici, Popart, ayna, akıllı bulanıklık, yüz düzeltme, renk sıçrama, kâğıt efekti ve daha fazlası gibi harika sanatsal fotoğraf efektleridir. Sanatçıların bir görüntüye nerede ve efektin ne kadarını uygulayacağını kontrol edebildiği fırça modunu kullanarak resim efektleri uygulamanızı sağlar.

Sanatçı ve grafik tasarımcılarına çoklu resim maskeleri, metin araçları, küçük resimler, lens parlaması, çerçeveler ve stensiller sağlar. Hem acemi hem de profesyonel grafik tasarımcıları iş ve eğlence için PicsArt kullanıyor.

PicsArt Photo Camera (Fotoğraf Makinesi) fotoğraf çekmenizi, ön izleme yapmanızı ve standart fotoğraf makinenizi geliştirerek canlı fotoğraf efektleri uygulamanızı sağlar.

PicsArt Drawing Tool (Çizim Aracı): çizim, çıkartma modu, belirtme çizgileri, sanatsal fırçalar, katmanlar ve metin stilleri. Facebook arkadaşınızın fotoğrafları üzerinde çizim yaparak eğlenceli fotoğraflar elde edebilirsiniz.

PicsArt (Android) İçin Yorum Yap