PicsArt (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
5.15
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin PicsArt Uygulaması

PicsArt, iPhone ve iPad akıllı cihazlarınız ile harikalar yaratabileceğiniz ve ücretsiz olarak sunulan bir fotoğraf editörü uygulamasıdır. Uygulama fotoğraf editörü, fotoğraf ızgarası ve kolaj yapıcı, çizim aracı ve resim sanat ağıdır. Sanatçı olduğunuza inanmaya hazır mısınız? Bize kalır ise inanın. İşte en büyük yardımcınız geldi.

Fotoğraf Editörü maske, kolaj, çerçeve, sınır, çıkartma, metin efekti, küçük resim grafiği, belirtme çizgisi, kırpma, döndürme, renk ayarı ve daha fazlasını sağlar.

PicsArt Efektleri, karikatürcü, desinatör, Orton, Lomo, klasik, çapraz işleme, HDR, fattal, kara kalem, Holgaart, sulu boya, kontür, komik, neon, guaj, eski kâğıt, pastel, kırmızı göz giderici, Popart, ayna, akıllı bulanıklık, yüz düzeltme, renk sıçrama, kâğıt efekti ve daha fazlası gibi harika sanatsal fotoğraf efektleridir.

Grafik tasarımcılarına çoklu resim maskeleri, metin araçları, küçük resimler, lens parlaması, çerçeveler ve stensiller sağlar. Hem acemi hem de profesyonel grafik tasarımcıları iş ve eğlence için PicsArt kullanıyor.

Fotoğraf Makinesi özelliği ile fotoğraf çekmenizi, ön izleme yapmanızı ve standart fotoğraf makinenizi geliştirerek canlı fotoğraf efektleri uygulamanızı sağlar.

Çizim Aracı özelliği ile çizim, çıkartma modu, belirtme çizgileri, sanatsal fırçalar, katmanlar ve metin stilleri. Facebook arkadaşınızın fotoğrafları üzerinde çizim yaparak eğlenceli fotoğraflar elde edebilirsiniz.

PicsArt (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap