PicsArt (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin PicsArt Uygulaması

PicsArt Windows Mobile kullanıcıları için ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. PicsArt fotoğraf editörü uygulaması Android ve iOS platformlarında da en çok dikkat çeken ve milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

PicsArt fotoğraf editöründe Türkçe dil seçeneği mevcuttur. Bu seçeneğin olması uygulamayı daha da cazip kılmaktadır.

PicsArt ile sizde sanatçı ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz. En popüler ücretsiz mobil fotoğraf editörü olan PicsArt hızlı büyüyen fotoğraf sanatçılarının da sosyal ağlarından biri ve sanat galerilerinden biri olarak görülmektedir. Herkesin içinde bir sanatçı yetenekleri vardır. Bu uygulama da bu yeteneklerinizi ortaya çıkarabileceğiniz önde gelen fotoğraf editörlerinden bir tanesidir.

87 milyon dan fazla indirilen PicsArt ile fotoğraf ızgarası ve kolaj yapıcı, çizim aracı ve resim sanatı ağıdır. Uygulama kolaj yapıcı, fotoğraf ızgarasını, serbest form kolaj yapıcıyı kullanarak veya arka plandaki fotoğrafları kullanarak harika kolajlar oluşturmayı sağlar. Piyasadaki en güçlü fotoğraf ızgarası ve serbest biçimli kolaj araçlarından biridir.

PicsArt fotoğraf manipülasyonu, maske, kolaj, çerçeve, sınır, çıkartma, metin efekti, küçük resim grafiği, belirtme çizgisi, kırpma, döndürme, renk ayarı ve daha fazlasını sağlamasının yanı sıra stensilci, karikatürcü, desinatör, Orton, Lomo, klasik, çapraz işleme, HDR, fattal, kara kalem, Holgaart, sulu boya, kontür, komik, neon, guaj, eski kâğıt, pastel, kırmızı göz giderici, Popart, ayna, akıllı bulanıklık, yüz düzeltme, renk sıçrama, kâğıt efekti gibi fotoğraf efektlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Bu ve daha bir çok özelliği sayesinde sanatçı ruhunuzu ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak harika bir uygulamadır. PicsArt ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşarak sitemizin büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar…

PicsArt (Windows Phone)” İçin 2 Cevap

PicsArt (Windows Phone) İçin Yorum Yap