PictBear

Sponsorlu Bağlantılar
2.04
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Resim Düzenleme, Grafik Çizim ve Boyama Programı

  • Özelleştirme seçenekleri.
  • Gelişmiş boyama yetenekleri.
  • Kolay kullanımlı.

PictBear, resim ve fotoğraflar üzerinde bir çok düzenlemeler yapmayı, resimleri üst üste bindirerek yeni fotoğraflar elde etmeyi, fotoğraf efektleri ile görüntülere yeni görünümler kazandırmayı sağlayan ücretsiz resim düzenleme, grafik çizim ve boyama programıdır. Ayrıca renk düzenlemesi yapmaya da imkan sağlar. Program Layer fonksiyonunu da ekleyerek kullanıcılar için daha keyifli bir deneyim sunmaktadır.

Layer şeffaf bir tabaka gibidir. Resim çizmek, ilgili her sayfaya fotoğraf yerleştirmek daha sonra bunları bir araya birleştirmek için kolayca kombine işlem yapmayı mümkün kılar. Layer Effect/Katman efektleri ile katmanlara çok değişik efektler ekler.

PictBear Windows arayüz ile çok iyi uyumludur ve kolay bir kullanım sunmaktadır. Boyama yapmak için kullanılabilecek en iyi programlardan biridir. Kolay ve anlaşılır bir araç çubuğu sunmaktadır. Araç çubuğuna dizilmiş fonksiyonları kullanmak için üzerlerine tıklamanız yeterlidir. Aktif olan fonksiyonu kullanmaya başlayabilirsiniz. Paint programının bir üst serisi olarak düşünebilirsiniz. Özellikler ve fonksiyonlar açısından zengindir.

Kendinize uygun şekilde programı daha rahat kullanabilmek için özelleştirmeler yapabilirsiniz. İş verimliliğinizi artırmak için araç simgelerini görüntüleyebilir veya gizleyebilirsiniz. Customize (CTRL+K) kısmından özelleştirme seçeneklerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Tarayıcı benzeri sık kullanılanları ayarlayabilirsiniz. Sık kullandığınız fırça ve renkleri RGB paletinde sık kullanılanlara ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

PictBear programı pbx / tiff / pcx / ras / tga / wmf / gif / j2k / jpg / jsf / bmp / png / psd görüntü formatları üzerinde düzenlemeler yapmanızı ve ayrıca yaptığınız çizimleri, boyamaları bu formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme, resim ve grafik çizme, boyama yapmak için ücretsiz ve gelişmiş bir program arıyorsanız PictBear programını denemenizi tavsiye ederim.

PictBear İçin Yorum Yap