Pictomio 1.2.35 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Pictomio: Ücretsiz Fotoğraf ve Video Yöneticisi

Pictomio resim/fotoğraf düzenlemek ve 3D modern bir arayüz kullanarak, resim koleksiyonları katalog yapmaya yardımcı olabilecek bir ücretsiz görüntü tarayıcı ve yöneticisidir. Program, kategoriler halinde görüntüleri sıralamak, bir slayt gösterisi ve daha fazlası gibi kişisel derecelendirme ve anahtar kelime etiketleri, görünüm koleksiyonları atamanızı sağlar.

Pictomio fotoğrafların tarih, derecelendirme ya da kategori yanı sıra mevcut EXIF verileri ve depolama ortamına dayalı fotoğraflarınızı sınıflandırır. Büyük fotoğraf koleksiyonları ile amatör fotoğrafçılar için özellikle yararlı olabilir bir özelliktir.

Pictomio programında slayt gösterisi hazırlama aracı mevcuttur. Fotoğraflarınızı muhteşem geçiş efektleri ile süsleyip harika slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. Pictomio diğer özelliklerine bakacak olursak; EXIF düzenleme, yüksek kaliteli yakınlaştırma, histogram ekranı, renk seçici ve daha fazlasını içerir.

Kısacası Pictomio, fotoğrafları yönetme, kategorilendirme, arama ve arşivlemenin yanı sıra aynı zamanda animasyonlu 2D ve 3D slayt oluşturmak için olanak sağlayan fotoğrafları ve videoları coğrafi etiketleme için tasarlanmış faydalı bir programdır.

Pictomio, pictoGEO eklentisi içerir. Ama artık pictoGEO sürücü içermediği için pictoGEO sürücüsünü buradan indirebilirsiniz.

Pictomio – Ekran Görüntüsü

pictomio-indir- pictomio-indir-1-

Pictomio 1.2.35 İndir İçin Yorum Yap