PIP Kamera (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin PIP Kamera - Fotoğraf Efekti Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

PIP Kamera – Fotoğraf Efekti, Android mobil cihazlar için fotoğraflara efekt vermek, fotoğraf çerçevesi eklemek ve hazır kolaj düzenleri ile fotoğraflarınıza harika görünümler kazandırın. Android telefondan fotoğraf çekerek ve mevcut fotoğraflara yaratıcı çerçeveler ayarlamanızı sağlar. İlginç ve yaratıcı çerçeveler fotoğraflarınızı daha çarpıcı hale getirir.

PIP Kamera – Fotoğraf Efekti ile fotoğraf düzenleme, fotoğraf birleştirme ve düzen oluşturun.

PIP Kamera – Fotoğraf Efekti Özellikleri:

Galeriden fotoğrafları uygulama içerisine aktarın veya doğrudan kameradan fotoğraf çekin. Farklı ve harika fotoğraf çerçeveleri ile istediğiniz temayı uygulayın. Cam, kamera, tahta ve daha bir çok çerçeveleri fotoğraflara uygulayın.

pip-kamera-fotograf-efekti-indir-android

Otomatik olarak fotoğrafları bulanık yapın ve klasik modunda arka plan ve ön plan için filtreler uygulayın. İki yüzden fazla kolaj çerçeveleri arasından istediğiniz tasarımı seçin. Arka plan otomatik olarak bulanıklaşır ve harika bir görüntü ortaya çıkar. Dergi kapağında en popüler olmak, harika dergi düzenleri ve çerçeveleri ile fotoğraf kolajları oluşturun. Ayrıca 20’den fazla uygulayabileceğiniz fotoğraf filtreleri sizleri bekliyor.

pip-kamera-fotograf-efekti-indir-android-1

Android için PIP Kamera – Fotoğraf Efekti uygulaması ile hazırlayacağını fotoğrafları, kolajları Instagram, Twitter ve Facebook üzerinde paylaşın.

PIP Kamera (Android) İçin Yorum Yap