Pivot Animator

Sponsorlu Bağlantılar
4.2.2
Sponsorlu Bağlantılar

Pivot Animator 4: Türkçe Animasyon Oluşturma Programı

3.79/5, Toplam: 70 kişi

Pivot Animator 4 animasyon oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe çöp adam çizme programıdır. Çöp adamlardan oluşturulmuş bir çok animasyon görmüşsünüzdür. Çoğu zaman eğlenceli ve komiktir. Sizde Pivot Animator programı ile kolay ve hızlı bir şekilde çöp adam çizebilirsiniz. Hareketli animasyonlar oluşturmak için bu ücretsiz program yardımcı olacaktır.

İnternet ortamında paylaşılan bir çok animasyon görmüşüzdür. Animasyonları gördüğümüz zaman, kendimiz de animasyon oluşturmak isteriz. Piyasada animasyon oluşturmak için sunulan çoğu program ücretlidir. Herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğimiz basit programlar vardır. Ama Pivot Animator bu alanda en iyi ücretsiz programdır.

Pivot Animator hareketli çöp adam animasyonları oluşturma programının en popüler sürümü olan Pivot Animator 2 sürümünü de indirebilirsiniz.

Pivot Animator 4, çöp adam animasyonları oluşturma programının son ve geliştirilmiş sürümüdür. Programa eklenen yeni özellikler ve araçları nasıl kullanmanız gerektiğini öğretici yardım dosyası vardır. Pivot Animator 4 ile artık daha kaliteli hareketli çöp adam animasyonları oluşturabilirsiniz. Pivot Animator 4 programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Pivot Animator” İçin 6 Cevap

Pivot Animator İçin Yorum Yap