Pivot Animator (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
3.1
Sponsorlu Bağlantılar

Çöp Adam Çizme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Pivot Animator (Portable) animasyon oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz çöp adam çizme programıdır. Çöp adamlardan oluşturulmuş bir çok animasyon görmüşsünüzdür. Çoğu zaman eğlenceli ve komiktir. Sizde Pivot Animator programı ile kolay ve hızlı bir şekilde çöp adam çizebilirsiniz. Hareketli animasyonlar oluşturmak için bu ücretsiz program yardımcı olacaktır.

İnternet ortamında paylaşılan bir çok animasyon görmüşüzdür. Animasyonları gördüğümüz zaman, kendimiz de animasyon oluşturmak isteriz. Piyasada animasyon oluşturmak için sunulan çoğu program ücretlidir. Herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğimiz basit programlar vardır. Ama Pivot Animator bu alanda en iyi ücretsiz programdır.

Pivot Animator hareketli çöp adam animasyonları oluşturma programının en popüler sürümü olan Pivot Animator 2 sürümünü de indirebilirsiniz.

Pivot Animator 2 İndir
Pivot Animator 2: Çöp Adam Çizme Programı
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Pivot Animator (Portable) İçin Yorum Yap