Plex Home Theater

Sponsorlu Bağlantılar
1.2.3.378
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Plex Ev Sineması

Plex Home Theater (eski adı: Plex Media Center) evinizde mevcut olan Akıllı telefon, PC, Tablet ve Akıllı TV arasında Plex Media Server aracılığıyla video, müzik ve fotoğrafları paylaşmanızı sağlayan ücretsiz bir ev sinema programıdır.

Plex Home Theater sayesinde ev ağınızda tüm cihazlar arasında medya dosyaları paylaşabilirsiniz. Bunun için programın dosyaları paylaşmak istediğiniz her cihazda yüklü olması gerekmektedir. Ayrıca Plex Media Server uygulamasının da yüklü olması gerekmektedir. Plex Media Server medya sunucusuna paylaşmak istediğiniz dosyaları yükleyebilir ve Plex Media Center ile de bu dosyalara herhangi bir cihazdan erişim sağlayabilirsiniz.

Windows, Mac, Android, iOS arasında dosyaları paylaşmak artık çok kolay olacak. Programın sunduğu medya kütüphanesi sayesinde, filmler, videolar veya TV şovlar için eksik kapak resimleri, meta bilgileri vs otomatik olarak indirebilirsiniz. Medya dosyalarınızı kolayca organize edebilir ve eksik bilgilerin otomatik alınması ile filmler ve TV şovları tüm bilgiler ile gösterilecektir.

Plex Home Theater (Plex Media Center) kullanabilmeniz için sisteminizde Plex Media Server uygulamasının kurulu olması gerekmektedir. Daha sonra Plex Home Theater (Plex Media Center) kurulu her cihaz arasında video, film, müzik, fotoğraf gibi medya dosyalarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Plex Home Theater (Plex Media Center) çalışmasında herhangi bir sıkıntı yaşarsanız Adobe Flash Player yüklü olduğundan emin olun.

Plex Home Theater (Plex Media Center) ev sinema sistemi sayesinde akıllı telefon, tablet, PC ve Akıllı TV arasında medya dosyalara erişim sağlayabilirsiniz. TV'niz için ayrılmış bir bilgisayara Plex Ev Sineması yükleyin. Büyük ekran için optimize edilmiş ve yüksek çözünürlüklü ses, doğal framerate ve daha pek çok medya formatları desteklenmektedir.

Plex Home Theater İçin Yorum Yap