PMPlayer

Sponsorlu Bağlantılar
7.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Için Ücretsiz Medya Oynatıcı

PMPlayer (Picomixer Media Player) Windows sistemler için ücretsiz medya oynatıcı. Herhangi bir zararlı yazılım ve reklam içermez. Güvenli bir şekilde medya dosyalarını oynatabilirsiniz. Windows işletim sistemine sahip bilgisayar ve tabletler için kullanılabilir.

PMPlayer çok yönlü bir multimedya oynatıcıdır, dahili dosyalar da dahil olmak üzere yerel sistemde farklı video kaynakları, diskler ve web kamerası gibi diğer video yakalama cihazları ve IP Kameralar gibi video cihazları (bir URL yoluyla) destekler.

PMPlayer ayrıca gibi birçok profesyonel araçlar içerir: Medya Yayıncılık (Ağ Akış), Direk Video Arama, Hareket Algılama, Video Converter ve Kayıt Araçları.

Programın en cazip yanı ise “Otomatik Altyazı Çeviri” (gerçek zamanlı çeviri) içermesidir. İnternet bağlantısı sayesinde izleyeceğiniz yabancı filmler veya videolar için otomatik alt yazı çeviri özelliği sunar.

PMPlayer en iyi kalite ile yüksek çözünürlüklü filmleri ve ffdshow, LAV filtreler ve MPC-HC bağımsız filtreler gibi tüm popüler Codec (video decoder) bileşenleri destekler.

Herhangi bir kaynak üzerinden video biçimleri oynatmak için faydalı bir programdır.

Windows için diğer medya oynatıcı uygulamalara da göz atabilirsiniz.

PMPlayer İçin Yorum Yap