PNotes.NET

Sponsorlu Bağlantılar
3.4.0.2
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz En İyi Masaüstü Yapışkan Not Programı

PNotes.NET, hatırlatma notları, alarm, yazı tipi biçimlendirme, suratlar, e-posta ile notları paylaşma, renk özelleştirme, şifre koruması, notlar arasında bağlantı, şifreleme, FTP senkronizasyon ve çok daha fazlası son derece özelleştirilebilir bir set sunan ücretsiz taşınabilir masaüstü yapışkan notlar uygulamasıdır.

PNotes.NET Türkçe Yama İndir

Bilgisayarda çalışırken veya herhangi bir şeyle meşgulken hızlı ve kolay bir şekilde not almanız gerekiyorsa PNotes.NET işinize yarayacak. Masaüstüne ekleyeceğiniz yapışkan notlar sayesinde yapılacaklar listesi oluşturabilir veya hatırlatmalar ekleyebilirsiniz. Basit bir yapışkan not uygulamasından ziyade özelleştirilebilir seçenekleri ile gerçekten harika bir uygulamadır.

Masaüstüne eklediğiniz yapışkan not kağıtların rengini değiştirebilir, sevdiğiniz yazı stillerini kullanabilir, gülen yüzler ekleyebilir, şifre koruması ile güvenli bir şekilde saklayabilir, paylaşmak ve senkronizasyon imkanı sunması ile kaçırılmaması gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Eklediğiniz yapışkan notları istediğiniz şekilde boyutlandırma yapabilirsiniz. Köşelerinden tutarak boyutunu kolayca ayarlayabilirsiniz.

Kişisel bir günlük parçası olarak günlük notlar tutabilir ve isteğe bağlı olarak gizleyebilir veya belirli zamanlarda görünürlüğünü sağlayabilirsiniz. Zamanlama özelliği sayesinde ayarlayacağınız bir zamanda notlar görünür olacaktır. Bunun dışında gizli olarak kalacaktır ve başkalarından özel notlarınızı saklamış olacaksınız.

Bunların yanı sıra dahili bir web araması, yedekleme ve skin desteği ve daha fazlasını içermektedir. Yazı boyutunu ayarlama, rengini değiştirme ve bir çok düzenleme seçenekleri ile harika bir yapışkan not uygulamasıdır. Hazırladığını notları bilgisayar kaydedebilir ve daha sonra açarak düzenleyebilirsiniz.

Aynı üretici tarafından geliştirilen PNotes yapışkan notlar uygulamasına ek özellikler sunarak PNotes.NET uygulaması tasarlanmıştır. Tablolar, ücretsiz çizim, şifreleme, bulut senkronizasyonu ve dışa aktarma seçenekleri de dahil olmak üzere ek özellikler mevcuttur.

Masaüstü yapışkan notlar uygulaması arayanlar için PNotes.NET uygulamasını kesinlikle tavsiye ederiz. Özelleştirme ve kullanım özellikleri açısından muhteşem bir uygulamadır. PNotes.NET programı Windows 10, 8.1, 8, 7 sistemleri ile uyumludur.

PNotes.NET Türkçe Yama İndir
PNotes.NET Türkçe Dil Dosyası

PNotes.NET Hakkında Yazılar

PNotes.NET İçin Yorum Yap