PNotes.NET Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PNotes.NET Türkçe Dil Dosyası

3/5, Toplam: 1 kişi

PNotes.NET Türkçeleştirmek için program üreticileri tarafından ücretsiz olarak sunulan Türkçe yama dosyasıdır. Masaüstü yapışkan notlar uygulaması olarak bir devrim niteliğindeki PNotes.NET programını Türkçe kullanmak için yardımcı olan dil dosyasıdır.

Bilgisayarda çalışırken veya herhangi bir şeyle meşgulken hızlı ve kolay bir şekilde not almanız gerekiyorsa PNotes.NET işinize yarayacak. Masaüstüne ekleyeceğiniz yapışkan notlar sayesinde yapılacaklar listesi oluşturabilir veya hatırlatmalar ekleyebilirsiniz. Basit bir yapışkan not uygulamasından ziyade özelleştirilebilir seçenekleri ile gerçekten harika bir uygulamadır.

Masaüstüne eklediğiniz yapışkan not kağıtların rengini değiştirebilir, sevdiğiniz yazı stillerini kullanabilir, gülen yüzler ekleyebilir, şifre koruması ile güvenli bir şekilde saklayabilir, paylaşmak ve senkronizasyon imkanı sunması ile kaçırılmaması gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Eklediğiniz yapışkan notları istediğiniz şekilde boyutlandırma yapabilirsiniz. Köşelerinden tutarak boyutunu kolayca ayarlayabilirsiniz.

Kişisel bir günlük parçası olarak günlük notlar tutabilir ve isteğe bağlı olarak gizleyebilir veya belirli zamanlarda görünürlüğünü sağlayabilirsiniz. Zamanlama özelliği sayesinde ayarlayacağınız bir zamanda notlar görünür olacaktır. Bunun dışında gizli olarak kalacaktır ve başkalarından özel notlarınızı saklamış olacaksınız.

PNotes.NET
Ücretsiz En İyi Masaüstü Yapışkan Not Programı

PNotes.NET Türkçe Yama Hakkında Yazılar

PNotes.NET Türkçe Yama İçin Yorum Yap