Pocket File Manager (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Faydalı Özellikleri İle Harika Bir Dosya Yöneticisi

Pocket File Manager, tüm dosyalara erişim sağlama ve yönetme için yardımcı olan Windows Phone mobil cihazlar için Türkçe dosya yöneticisi. Medya klasörüne, videolara, resimlere, belgelere ve SD Karta tam erişim sağlama ve yönetme. Dosya transferleri, kopyalama ve taşıma için kolaylık sağlar.

Pocket File Manager uygulaması telefondaki ve SD karttaki resim klasörüne tam erişim sağlayarak istediğiniz resmi saklama ve bilgisayarda erişim sağlama imkanı sunuyor. Tam özellikli FTP sunucusu, aktif ve pasif bağlantıları da destekler. Bunların yanı sıra ayrıca dosya şifreleme desteği de vardır.

Dosya düzenleyici, dosya kopyalama, kesme ve yapıştırma özelliği. SkyDrive,Dropbox, Yandex.Disk, Box, Google Drive, Copy.com desteği sayesinde bu bulut hizmetlerine dosya yükleme veya bulut hizmetlerden telefona dosya indirme artık çok kolay olacak. Ayrıca Bluetooth ve mail ile dosya yollama imkanı sunuyor.

HTTP ile dosya yollama ve NFC ile adresini paylaşma desteği. RAR, ZIP, TAR, GZ, 7z arşiv formatlarından dosya çıkarma desteği gerçekten çok kullanışlı olacak. İnternet indireceğiniz arşivlerden kolayca dosyaları çıkarın ve görüntüleyin.

Uygulamanın en can alıcı özelliği ise dosya ve klasörleri .zip dosyasına dönüştürme desteğidir. Telefondaki veya SD karttaki dosya ve klasörleri mail ile göndermek veya telefonda daha az yer kaplayacak şekilde saklamak için kolayca .zip formatında arşivleyin. Ekstra bir dosya arşivleme programı kullanmanız gerekmez. Ayrıca Mailden, internetten ve destekleyen bütün uygulamalardan arşiv dosyası açma.

Müzikleri medya klasörüne kopyalayın ve zil sesi yapın. Desteklediği formatlarda video dosyalarını açma ve izleme imkanı sunuyor. Eğer dosya formatını destekleyen uygulama varsa telefonda bu dosyaları açmayı sağlar.

Not: Deneme versiyonu sadece denemek içindir. FTP Sunucusu, deneme versiyonunda dosya veya klasörlerle uğraşmanıza izin vermez. Karmaşık dosya işlemleri ve Bluetooth açık değildir. Tam versiyonu almayı düşünün.

Pocket File Manager (Windows Phone) İçin Yorum Yap