Point Blank

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Counter Strike benzeri online FPS oyunu

3.33/5, Toplam: 3 kişi

Point Blank Windows bilgisayarınızda online olarak oynayabileceğiniz tamamen Türkçeleştirme yapılmış ücretsiz bir MMO FPS oyunudur. Counter Strike benzeri bir oyundur ancak CS kadar kaliteli grafiklere sahip değildir.

Point Blank oyununu bilgisayarınızda oynayabilmeniz için Point Blank Kurulum Yöneticisi’ni indirmeniz gerekiyor. İndirme bağlantısından hemen indirin. Ayrıca oyuna kayıt olmanız gerekmektedir. Buradan kayıt yapabilirsiniz.

Oyunda birbirinden farklı haritalar mevcuttur. Oyun Nfinity Games tarafından tamamen Türkçe’ye çevrilmiştir. FPS oyun severler için başarılı bir oyun olduğunu söylemek gerekir. Gerçekçi oyun grafikleri ve kaliteli sesleri ile beğeni kazanmıştır.

Point Blank, özellikle Facebook ve Twitter üzerinden ödüller dağıtarak oyuncuları sürekli online tutmayı amaçlamaktadır. Sosyal ağlar üzerinden önceden haber vermeden ödüller dağıtarak kullanıcılarının sürekli takipte olmasını sağlamaktadır. Oyunda ölüp tekrar doğma özelliği Counter Strike benzerliğinden biridir.

Point Blank, Güney Koreli oyun şirketi Zepetto tarafından geliştirilen ve 2008 yılında yayınlanan çevrimiçi birinci şahıs nişancı tarzı oyundur. Türkiye’de Nfinity Games aracılığı ile yayınlanır.

Oyun CT-Force ve Free Rebels arasındaki var olan savaş üzerine kurgulanmıştır. Oyunda rütbe sistemi vardır “Askeri öğrenci” rütbesi ile başlanır ve en yüksek rütbe “Genelkurmay Başkanı”‘dır. Maç yaptıkça Tecrübe puanı ve oyun puanı kazanılır. Oyunda bazı özel eşyaları ve silahları satın almak için gerçek para ile satın alabileceğimiz oyun parası kullanılmaktadır. Oyunda 7 farklı mod ve birçok harita bulunur. Point Blank’ın sunucusu olduğu ülkelerde anlaşma nedeniyle diğer sunuculara giriş engellidir.

Point Blank İçin Yorum Yap