PokeNurse

Sponsorlu Bağlantılar
2.3.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayarda Pokemon Go oyununu oynayın

PokeNurse, mobil cihazınızı kullanmaya gerek kalmadan Pokemon Go oyununu Windows masaüstünden oynamanızı ve yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Pokemon Go oyununu bilgisayardan oynamak isteyenler için yardımcı bir uygulamadır.

Pokémon Go oyunu Android ve iOS cihazlarda oynanmaktadır. PC için özel bir sürüm şuan mevcut değildir. Ancak Nox App Player ve PokeNurse yardımcı uygulamalar sayesinde masaüstünden kolayca oynayabilirsiniz.

PokéNurse Windows ve Mac için bir masaüstü uygulamasıdır. Uygulama sayesinde evinizde ve bilgisayarınızın başında rahat ve kolay bir şekilde Pokemen oyununu devam ettirebilirsiniz. Pokemon oyunu için bir masaüstü istemcisi gibi çalışır.

PokeNurse uygulaması Pokedex Numarası, Adı, CP ve IV ile birlikte, tüm pokemon’ların bir listesini sağlar. Ölçütlere göre sıralamak, favori veya gelişmeleri aktarmak veya daha fazla pokemon seçebilirsiniz.

Pokemon Go oyununu bilgisayardan oynamak isteyenler için yardımcı olacak güzel bir uygulamadır. Sizde hemen PokeNurse uygulamasını indirin ve keyif veren büyük ekran oyun keyfini yaşayın.

PokeNurse İçin Yorum Yap