Polaris Office Free (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Microsoft Office Alternatifi Ücretsiz Ofis Programı

Polaris Office Free, Microsoft Office alternatifi olarak kullanabileceğiniz Windows PC için ücretsiz ofis programıdır. Yüksek ücretler ödeyerek MS Office almak yerine kişisel işlemleriniz için kullanabileceğiniz faydalı bir programdır. Microsoft Excel, Word, PowerPoint sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Polaris Office Free ile herhangi bir cihazdan (PC, Tablet, Akıllı telefon) çalışmalara devam edebilir, Word, Excel, PowerPoint belgeleri görüntüleme ve düzenleme yapabilirsiniz. Sadece Office belgeleri değil neredeyse tüm belge formatları için tek bir program da diyebiliriz. MS Office, PDF veya herhangi bir belgeyi açın ve düzenleyin.

Polaris Office son sürümü, basit, temiz ve kolay kullanım için güzel bir tasarıma sahiptir. Polaris Drive, her yerden ve her cihazdan Polaris Office bulut depolama alanına erişebilirsiniz. Polaris Drive belgeleri ve dosyaları paylaşmak, yüklemek ve indirmek son derece kolay ve basittir.

Polaris Office, belgelerinizi Google Drive, DropBox, Onedrive ve Box gibi diğer bulut hizmetleri ile senkronize etmenizi sağlar. Polaris Office Free ile MS Office, PDF, TXT ve diğer belge biçimlerini düzenlemek mümkündür.

Polaris Office Free programı Windows, Android ve iOS cihazlar için uygun sürümler sunmaktadır. Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint alternatifi ücretsiz ofis programı için Polaris Office Free yazılımını denemenizi tavsiye ederiz.

Polaris Office Free (Windows) Hakkında Yazılar

Polaris Office Free (Windows) İçin Yorum Yap