Polarity Browser (Android)

4.0.2

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 772 KB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 39

Android İçin Polarity Browser Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Polarity Browser for Android, diğer tarayıcılara göre daha az bellek kullanımı ve hafif olacak şekilde tasarlanmış Android mobil cihazlar için ücretsiz web tarayıcıdır. Uygulamalar, temalar ve uzantıları ile kullanışlı bir tarayıcıdır. Chromium ve Trident motorları ile güçlendirilmiş hızlı tarayıcıdır.

Polarity bir tarayıcıda olması gereken özelliklerin yanı sıra, sekmeleri kaydetme yeteneği, otomatik tamamlama, dahili reklam engelleyici / proxy / VPN, HTML5, CSS3, WebGL, Hardware Accel desteği, dahili parola yöneticisi ve daha fazlasını sunar.

Polarity Browser güçlü motorları sayesinde hızlı web tarama yapmanızı sağlar. Geriye dönük uyumluluk ile birlikte son web standartlarını destekler. Her iki motorda donanım hızlandırma ve WebGL desteği ile sürükleyici bir deneyim sunar.

Polarity Browser tarayıcısı yükleme dosyaları çok ve her ne kadar güzel özellikler sunsa da kullanım açısından beğenemedik. Alternatif bir tarayıcı arıyorsanız Up Aurora Browser tarayıcısını kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.


Polarity güvenlik önemlidir sloganıyla, dahili Web of Trust (Güvenli Web) ile internette gezinmeyi daha güvenli hale getirmiştir. Güvenlik bilgi penceresinde her web siteye ait puanının yanı sıra sertifika bilgilerini gösterecektir. Girmek istediğiniz web site herhangi bir zararlı yazılım barındırırsa otomatik olarak sizi uyarır ve eğer %100 tehlike olduğunu algılarsa o web sitesini engeller.

Polarity Browser gizliliği kontrol altına alacaktır. Üçüncü taraf hizmetlerin kimlik bilgilerinize erişmesini engeller. Bir çok web hizmetlerinden hedeflenmiş gözetim araçları ile birlikte geliyor. Sandboxing (güvenli ortam) sunarak, herhangi bir indirmede sisteme zarar verecek malware veya diğer zararlı yazılımların sisteme bulaşmasını engeller. Tehlike algılandığı an sekme yanıt vermemeye başlar ve diğer sekmelere veya sisteme ulaşmasını engeller.

Proxy/VPN özelliği sayesinde online gizliliği korur. Çevrimiçi kimliğinizi korumaya yardımcı olmak için proxy / VPN desteği sunar. Belirli IP adresleri belirleyerek online kimliğinizi koruma altına alabilirsiniz. Bu sayede internet ortamında gerçek kimliğiniz bulunmaz.

Çerez yöneticisi, gizli tarama, sesli komut, dahili ekran görüntüsü alma, şifre yöneticisi ve daha bir çok gelişmiş ve güçlü özellikleri ile Polarity Browser tarayıcısını deneyebilirsiniz. Chrome tarayıcısına alternatif olarak kullanabileceğiniz güçlü ve güvenli bir tarayıcıdır.

 

Polarity Browser (Android) İçin Yorum Yap