Polyglot 3000

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kelime veya Cümlenin Hangi Dil Olduğunu Bulma Programı

3/5, Toplam: 2 kişi

Polyglot 3000, kelime veya cümlenin hangi dil olduğunu bulmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe yardımcı bir programdır. Özellikle internet ortamında bir kelime veya cümlenin hangi dile ait olduğunu öğrenmek çok kolaydır. Bunun için bir programa gerek duyulacağını zannetmiyorum. Ama internet olmayan bir ortamda bir kelime veya cümlenin hangi dile ait olduğunu bulmak için faydalı olabilir.

Aklınıza hemen Google Translate gelebilir. Ama Google çeviri uygulaması şimdilik en fazla 90 dil arasında dil tanıyabilme ve çeviri yapabiliyor. Polyglot 3000 programı yaklaşık olan 400’ün üzerinde dil tanımlaması yapabiliyor. Yani neredeyse dünya üzerinde konuşulan tüm dilleri tanıyabilme özelliğine sahip oluyor.

Kelimenin hangi dil olduğunu bulmak için kafa yormadan ve araştırma yapmadan doğrudan Polyglot 3000 programından öğrenebilirsiniz. Bir yazının hangi dile ait olduğunu öğrenmek artık çok kolay olacak. Program XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 32 bit – 64 bit sistemlerine uygun sürümleri mevcuttur.

Polyglot 3000 İçin Yorum Yap