POP Peeper 3.8.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Masaüsü E-posta Bildirim Aracı

POP Peeper Windows sistem tepsisinde çalışan küçük bir yardımcı programdır. POP Peeper görsel ve herhangi bir sayıda POP3 ve IMAP sunuculardan gelen e-postaların yanı sıra Gmail, Hotmail, Yahoo ve diğer web posta sağlayıcılarından bir bildirim varsa sizi uyaran ücretsiz ve Türkçe programdır. E-posta başlıklarını önizleme yapar ve mesajları görüntülemek için izin verir. Dosya adını görüntülemek için izin veren bir dosya ekleri için destek de var.

Birden fazla hesabı kontrol etmek istiyorsanız, kolayca mesajları ayırt edebilmek için her birine özel bir renk belirtebilirsiniz. Mesaj Önizleme hızlı ve tam HTML mesajları destekler. POP Peeper kullanarak, hızlı bir şekilde e-posta istemcileri açmaya gerek kalmadan okumak istediğiniz mailleri okuyabilir veya silebilirsiniz.

POP3, IMAP ve SMTP için SSL bağlantılarını destekler. Hızlı ve verimli çalışan bir güzel bir uygulamadır.

POP Peeper Türkçe Yama İndir – Programı Türkçe yapamayanlar için yardımcı olacaktır.

POP Peeper – Ekran Görüntüsü

pop-peeper

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

POP Peeper 3.8.1 İndir İçin Yorum Yap