Powerbullet Presenter 1.35 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Powerbullet Presenter: Flash Sunumlar Oluşturun

Powerbullet Presenter kolay ve hızlı bir şekilde flash sunumlar oluşturmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Animasyonlu sunumlar hazırlamak için teknik bilgiye gerek yoktur. Basitçe sürükle ve bırak ile çok sayfalı Flash sunumlar hazırlayabilirsiniz. Kolayca, müzikleri veya ses kayıtları (MP3 veya WAV dosyaları), görüntüler (PNG, GIF, JPEG) veya diğer Flash dosyaları ekleyerek sayfa geçişleri, animasyonlar ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Powerbullet Presenter özellikle yaygın elektronik satış broşür ve katalogları, açılış ekranları, öğreticiler, slayt gösterileri ve öğrenci projelerinde kullanılan çok sayfalı sunumlar yaratmak için tasarlanmıştır.

Powerbullet Presenter, herhangi bir nesne veya metin bağlı olabilir, nesne konumuna hareket verme (isteğe bağlı gecikme ile) gibi çeşitli hazır kullanımlı animasyon efektleri ile birlikte geliyor. Köprüler için destek, kaynak düzenleme (html), tablolar, entegre ses kaydı ve daha fazlasını içerir. Sonuç bir web sayfası (HTML) olarak yayınlanmış ya da herhangi bir Windows bilgisayarda çalınabilir bağımsız EXE dosyası olarak kaydedilebilir.

Powerbullet Presenter – Ekran Görüntüsü

powerbullet-presenter-indir-

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Powerbullet Presenter 1.35 İndir İçin Yorum Yap