PowerDirector

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ücretsiz Video Düzenleyici

PowerDirector Video Editor App popüler program geliştiricilerinden olan CyberLink tarafından tasarlanan ve güçlü özellikleri ile kullanıcıya harika bir deneyim yaşatacak ve özgürce harika videolar hazırlayacaksınız.
PowerDirector videoları uygulamaya aktararak kısa sürede oldukça kaliteli videolar hazırlamanıza yardımcı olmakta.

Ücretsiz güçlü video efektleri, geçişler, bölme, kırpma, özel seslendirme ve daha fazlası ile Full HD kalitede videolar hazırlayın. Kendinizi başarılı bir video editörü, film hazırlayıcı gibi göreceksiniz. Çünkü profesyonel araçlar etkileyici videolar hazırlama imkanı bulacaksınız. Kısa yada uzun videoları anında düzenleyin. Üstelik 720p veya Full HD 1080p videoları aktararak düzenleme imkanıda sunmaktadır.

PowerDirector size hareket halindeyken şaşırtıcı harika çekici videolar oluşturmanıza olanak tanır. Videoları içe aktarın ve düzenleyin, efektler ve başlıklar ekleyin ve HD videoyu doğrudan Facebook veya YouTube üzerinden paylaşın. PowerDirector’ın zaman çizelgesi arayüzü ile, birkaç tıklama ile hızlıca profesyonel, etkili zengin videolar oluşturabilirsiniz. Zaman çizelgesi arayüzü ile hızlı, kolay ve doğru düzenleme için içeriği ve efektleri kolayca sürükleyip bırakın. 40’dan fazla video efekti ve geçiş içermektedir. Sihirli sihirbaz aracıyla saniyeler içinde eksiksiz videolar oluşturun. Sahnelerin sırasını düzenleme, düzeltme ve organize etme. Videolarınızı doğrudan Facebook ve YouTube’a yükleyebilme.

PowerDirector Ekran Videosu

PowerDirector İçin Yorum Yap