PowerPoint Mobile (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin PowerPoint Mobile

5/5, Toplam: 1 kişi

Microsoft PowerPoint Mobile, Windows Phone telefon ve tablet için artık kullanılabilir durumda. Microsoft sonunda Office programlarını Microsoft mağazasına taşıdı. Artık Windows Phone mobil cihazlardan PowerPoint Mobile uygulamasını ücretsiz ve Türkçe kullanabilirsiniz.

Microsoft PowerPoint Mobile uygulamasını Windows Phone telefonlarda kullanım her ne kadar zor olsa da, tablet üzerinde mükemmel bir deneyim sunuyor. Belgeler sorunsuz bir şekilde görüntülenecek. Şeritteki tanıdık gezinme ve menü seçenekleri aynı kolaylıkta kullanımda olacak.

powerpoint-mobile-indir-windows-phone

Zengin biçimlendirme, grafik, animasyon, geçiş ve konuşmacı notları seçenekleriyle dikey veya yatay sunu oluşturarak kendinizi istediğiniz şekilde ifade edin. PowerPoint, sununuzu istediğiniz zaman değiştirmeniz için esneklik sağlar.

Sunularınıza tek tıklamayla erişin. OneDrive, OneDrive İş, SharePoint, Google Drive, Box ve Dropbox desteğiyle dosyalarınıza istediğiniz zaman erişin. Buluta bağlı PowerPoint uygulamasıyla sunularınızı kolay bir şekilde paylaşın. Belgelerinizi e-postayla köprü veya ek olarak göndererek paylaşın. E-posta ile paylaşırken PowerPoint sununuza benzersiz ve özel bir ileti ekleyin.

powerpoint-mobile-indir-windows-phone-1

Microsoft PowerPoint Mobile Windows Phone uygulaması ile sununuzun en iyi şekilde görüntüleneceğini, cihazlar arasında geçiş yaptığınızda biçimlendirmeyi veya verileri kaybetmeyeceğinizi bilerek güvenle çalışın. Bulutta depolanan sunularınıza dilediğiniz zaman kolayca erişebilirsiniz.

PowerPoint Mobile özelliklerine göz atmanızı tavsiye ederiz;

  • Telefon ve tabletler için tasarlandı: Sunuları masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda ve büyük tabletlerde düzenleyebilmek için, uygun bir Office 365 aboneliği gereklidir.
  • Sunarken vurgulayın: Slaytlarınıza not eklemek veya slaytlar üzerinde çizim yapmak için parmağınızı veya ekran kaleminizi kullanın.
  • Güvenle oluşturun: Hikayenizi anlatmak için alışık olduğunuz, zengin biçimlendirme özelliklerini ve konuşmacı notlarını kullanın.
  • Ekip halinde çalışın: Sunuları diğerleriyle aynı anda düzenleyin.
  • Tüm cihazlarda harika görünüm: Sunu tasarımı ve düzeni, hiçbir şekilde bozulmaz ve tüm cihazlarda harika görünür.
  • Kaldığınız yerden devam edin: PowerPoint, cihazlar arasında geçiş yapsanız bile kaldığınız yeri hatırlar.
  • Modern temaları kullanın: Mükemmel tasarımlı temalarla projenizi oluşturmaya hemen başlayın.
  • Kaydetme konusunda endişelenmeyin: Tabletinizde veya telefonunuzda düzenleme yaptığınızda PowerPoint dosyayı sizin için kaydeder.
  • Doğru komutu hızlıca bulun. Göster özelliği, bir sözcük yazdığınızda ihtiyacınız olan özelliğe gitmenizi sağlar.
  • Telefonunuzu bilgisayar olarak kullanın: Klavye, fare ve daha büyük bir ekran kullanarak sunu oluşturun ve sunuları gözden geçirin.

PowerPoint Mobile (Windows Phone) İçin Yorum Yap