PowerPoint Online (Chrome)

Sponsorlu Bağlantılar
2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome için online PowerPoint sunumlar hazırlama uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Sunum hazırlama denince akla hemen PowerPoint gelir. Sunum hazırlamak için kullanılan PowerPoint uygulaması artık tarayıcı üzerinde. PowerPoint Online, Chrome tarayıcı uygulaması olarak yüklenir ve tarayıcı üzerinde kolayca sunum hazırlamanızı sağlar. Küçük dosya boyutuna sahip uzantıyı yükledikten sonra herhangi bir kurulum yapmadan online olarak sunum oluşturabilirsiniz.

PowerPoint Online, tamamen ücretsiz kullanıma sunulmuştur. PowerPoint programının hafifletilmiş sürümü diyebiliriz. Elbette sunum hazırlamak isteyenlerin ihtiyaçlarını tamamen karşılayacaktır. Gerçek zamanlı olarak sunumlar hazırlayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Chrome tarayıcı uygulaması olarak yüklenmesinin en büyük avantajı herhangi bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymaz. Windows ve Mac sistemlerde Chrome tarayıcısı varsa PowerPoint Online kullanabilirsiniz demektir. Microsoft Office yüklemenize gerek yoktur. Çevrimiçi olarak sunum hazırlamak isteyenler için mükemmel bir yardımcı olacaktır.

PowerPoint Online uygulamasını yükledikten sonra, Chrome tarayıcı araç çubuğu üzerinden veya Chrome Uygulama Başlatıcısından uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz.

Paylaştığınız belgelerin yanında Skype sohbeti özelliğinden yararlanabilirsiniz. Fikirleriniz için tüm ekranlarda harika görünen şık, etkileşimli, web tabanlı bir tuval oluşturmak ve paylaşmak için Sway uygulamasını kullanabilirsiniz. Word ve PowerPoint uygulamasında, biçimlendirmeyi Biçim Boyacısıyla kopyalayın ve yapıştırın.

PowerPoint Online ile hazırladığınız sunumları kaydetmek için Microsoft hesabınıza gerek vardır. Bunun dışında tamamen ücretsiz olarak PowerPoint kullanmanın en iyi yoludur.

Google Chrome İndir
Windows İçin Google Chrome Web Tarayıcısı

PowerPoint Online (Chrome) İçin Yorum Yap