Print Conductor Free

Sponsorlu Bağlantılar
5.2
Sponsorlu Bağlantılar

Print Conductor: Toplu Belge Yazdırma Yardımcı Programı

2.75/5, Toplam: 4 kişi

Print Conductor Free sık sık birden fazla dosya yazdırmak gerekirse gerçek bir zaman tasarrufu sağlayan, ücretsiz ve basit bir çoklu yazdırma programıdır.

Elle yaptığınız zaman, genellikle belgeleri açmanız ve oluşturmak için kullanılan uygulamalarda ayrı ayrı her bir dosyayı yazdırmak gerekiyor. Print Conductor sadece kuyruk listesine belgeleri açar ve otomatik olarak tek bir tıklama ile hepsini yazdırabilirsiniz.

Program Adobe PDF, Microsoft Office, Autodesk AutoCAD, HTML ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli dosya formatlarını destekler. Ancak, .doc ve diğer ofis belge biçimlerini yazdırmak istiyorsanız Microsoft Office veya OpenOffice yüklü olması gerekir.

Sayfa aralıkları, kapak sayfaları ve dosya ekleri için destek içerir.

Print Conductor 24 dosya formatını otomatik yazdırmayı sağlar; Adobe PDF, Microsoft Word DOC ve DOCX belgeleri, Excel XLS ve XLSX elektronik tablolar, PowerPoint PPT ve PPTX sunumları, Visio VSD çizimleri, Publisher PUB dosyaları, Autodesk AutoCAD DXF ve DWG çizimleri, OpenOffice ODT belgeler, JPEG, TIFF, GIF, PNG, PCX, TGA, DCX ve BMP görüntüleri, XPS, SVG, TXT, WRI, RTF ve HTML dosyaları.

Print Conductor programı ticari olmayan kişisel kullanım için ücretsizdir.

Print Conductor Free İçin Yorum Yap