Print Inspector 7.0.6 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Print Inspector: Ağ İçi Yazdırma Yönetimi ve Denetimi

Print Inspector ağdaki herhangi bir paylaşılan yazıcı için yazdırma işlerini sıraya koyarak yönetmenize olanak sağlayan bir yazdırma yönetim ve denetim çözümüdür. Duraklatma ya da herhangi bir yazdırma işlemini iptal edebilirsiniz, basılı/yazdırılmış belge özelliklerini görüntülemek, yazdırma işlemini sürdürmek veya yeniden başlatmak ve başından itibaren belgeyi yazdırmak için yardımcı olacaktır.

Buna ek olarak, Print Inspector yazıcı ve yazdırma sunucusu ayarlarına kolay erişim sağlar. Tahmini maliyet gibi ayrıntılı istatistikler ile yazdırma denetim yetenekleri sunuyor. Ayrıca istatiki bilgileri CSV dosyalarına aktarmayı sağlar.

Detaylı doküman adı, dahil tüm yazdırılmış belgeler hakkında bilgi, tarih, sayfa sayısı, belgeyi yazdıranların kullanıcı adını, gönderildiği bilgisayarın adını kaydetme gibi faydalı özellikler sunuyor.

Dahili raporlama aracı toplanan verilere dayalı temel raporları yazdırmak için imkan sağlar.

Deneme Sınırlamaları: 30 günlük deneme sürümüdür. Bazı özellikler devre dışıdır.

Print Inspector – Ekran Görüntüsü

print-inspector-indir-

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Print Inspector 7.0.6 İndir İçin Yorum Yap