Privacy Drive 2.5 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Şifreleme/Gizleme ve Kilitleme Programı

Privacy Drive indir-sifreleme programiPrivacy Drive, bilgisayardaki resimleri/fotoğrafları, video, belge ve tüm dosya/klasörleri şifrelemek, gizlemek ve kilitlemek için imkan sağlayan ücretsiz dosya şifreleme programıdır. Kişisel bilgilerinizi Privacy Drive ile daha güvende tutabilirsiniz. Yetkisiz kişilerin bilgilerinize ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Sektörün önde gelen güçlü şifreleme algoritmaları kullanarak, normal sabit disk, sanal diskler üzerinde şifreli birimler oluşturmak için olanak sağlar. Sanal diskler üzerindeki tüm veriler şifrelenmiş biçimde saklanır ve otomatik olarak kaydedilir. Sadece sanal disk / şifreli birimi kaldırmak ve tüm önemli dosya ve belgeler anında korunacaktır.

Ayrıca hard disk, USB flash sürücüler, Firewire sürücüler, CD/DVD, Bulut sunucular,  e-posta veya herhangi bir taşınabilir depolama aygıtlarına şifrelenmiş dosyaları kopyalayabilirsiniz. Tabi ki, Privacy Drive şifresini girmeden dosyalarınıza ulaşamazsınız.

Privacy Drive FAT16/FAT32/exFAT/NTFS dosya sistemleri destekler. Privacy Drive şifreleme programı tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışır.

Privacy Drive 2.5 İndir İçin Yorum Yap