Privacy Eraser: Bilgisayar ve Tarayıcıdan Her Şeyi Silme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet tarayıcısı üzerinde yaptığımız tarama vs her şey Geçmiş bölümünde tutulur. Benzer şekilde Windows bilgisayarda yaptığımız her şey kayıt defterinde tutulur.  Genellikle diğer insanlar tarafından paylaşılan sistemini kullanıyorsanız, o zaman gizlilik sizin için biraz daha önemli olabilir. Elle, bilgisayardaki gereksiz parçaları, internet geçmişi temizlemek kolay bir iş değildir. Tüm geçmiş kayıtlarını, tarayıcı önbelleği ve çerezleri temizlemek için Privacy Eraser tek tıklama ile çözüm sunar.

Bilgi güvenliği genellikle çok daha savunmasız görünüyor. Sistemde kalan geçici dosyalar, kişisel bilgiler, tarayıcı geçici dosyaları, son ziyaret edilen web siteleri ve indirilen veriler veri kurtarma programları tarafından tekrar geri getirilebilir.

Privacy Eraser Free silinen dosyaların geri yüklenmesini engeller. Geri dönüşümsüz, kalıcı olarak dosya silme imkanı sunuyor. Tüm verileri güvenli bir şekilde silerek, kişisel gizliliğinizi korumayı sağlar.

Privacy Eraser ile, önde gelen web tarayıcıları, sabit disk, genellikle sistem klasörleri, üçüncü parti yazılım ve daha fazla parçaları silmek için imkan sağlar. Bu ücretsiz araç, silinen verilerin herhangi bir şekilde geri getirilemeyeciğini iddaa ediyor. File Shredder işlevi kalıcı ABD DoD 5.220,22-M (3 tur), ABD DoD 5220.22-M (ECE) ve Peter Gutmann (35 tur) gibi yüksek seviyeli güvenlik silme standartlarını kullanarak dosyaları siler.

Windows ve Tarayıcı Geçmişi & Parçaları Silme

Privacy Eraser, arama geçmişi, geçmişi açma/kaydetme, en son kullanılan belgeler, geri dönüşüm kutusu, pano, görev çubuğu atlama listeleri, DNS önbelleği, log dosyaları, bellek dökümleri, hata raporlama gibi bir çok verileri silmeyi sağlıyor.

Privacy Eraser kullanimi-windows gecmisi temizleme

Tek bir tıklama ile farklı tarayıcılarda tarama yapılan tüm kayıtları silmek istiyorsanız, o zaman bu aracı kullanın.

Privacy Eraser kullanimi-tarayici gecmisi temizleme

Kullandığınız üçüncü parti araçlar ile ilgili olarak gizlilik sizin için önemli ise, o zaman bu yazılım sizin sisteminizde ki üçüncü parti uygulamalar tarafından dayatılan istenmeyen dosyaları temizlemek için yardımcı olacaktır.

Privacy Eraser kullanimi-uygulama parcalarini temizleme

Privacy Eraser gereksiz dosyaları silerek sabit disk alanını kurtarmak ve disk alanını en üst düzeye çıkarmak için izin verir.

Privacy Eraser kullanimi-gereksiz dosyalari temizleme

Privacy Eraser Free, 200+ tüm popüler uygulamaların izlerini takip eder ve kolayca gereksiz kalıntıları kaldırabilirsiniz.

Program aynı zamanda başlangıç programları yönetmek ve sistem yığılan gereksiz dosyaları temizleyerek Windows bilgisayarı optimize ederek, bilgisayar açılışını da hızlandırmayı da sağlar.

Özetle;

  • Windows bilgisayarın tüm geçmişini ve parçaları siler,
  • Bilgisayarınızda belirlenen dosyaları ve klasörleri geri dönüşümsüz siler,
  • Windows başlangıcında, programların açılış zamanlarını değiştirme,
  • Arka planda aracı çalıştırma,

Privacy Eraser kullanım açısından kolaylık sağlıyor. Windows, Tarayıcı, Uygulamalar, Gereksiz Dosyalar vs dosyaları, verileri silmek sadece bir kaç dakikanızı alacak. Bu sayede bilgisayarınız daha hızlı çalışmaya başlayacaktır.

Privacy Eraser İndir – Free Download

Privacy Eraser programı benim Windows 8.1 bilgisayarda iyi çalıştı. Tüm Windows sürümlerinde kullanabilirsiniz.

Privacy Eraser İndir

Privacy Eraser: Bilgisayar ve Tarayıcıdan Her Şeyi Silme Programı İçin Yorum Yap