Privacy Eraser Free

Sponsorlu Bağlantılar
4.22.0.2286
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Geçmişi vs PC Sistem Temizleme Programı

3/5, Toplam: 2 kişi

Privacy Eraser Free, internet geçmişini ve bilgisayar faaliyetlerini temizleyerek gizliliğinizi koruyan ücretsiz bir programdır. Privacy Eraser, sadece tek bir tıklama ile hızlı bir şekilde internet geçmişi, önbelleği, çerezleri, adres çubuğu geçmişi, tarama geçmişi, yazdığınız URL’ler, otomatik tamamlama formu geçmişini, kayıtlı şifre ve tarayıcınızın index.dat dosyaları ve Windows çalıştırma geçmişi, arama geçmişi, açma/kaydetme geçmişi, en son belgeler, geçici dosyalar, geri dönüşüm kutusu, clipboard (pano), görev çubuğu atlama listeleri, dns cache (dns önbelleği), log dosyaları, RAM bellek dökümleri, hata raporlar ve daha fazlasını temizlemeyi sağlayan muhteşem bir programdır.

Ayrıca, Privacy Eraser Free temizleme özelliklerini genişletmek için eklentileri destekler, kolayca kendi eklentilerinizi yaparak herhangi bir uygulama tarafından bırakılan izleri silebilirsiniz. Privacy Eraser ACDSee, Adobe Reader, Microsoft Office, WinZip, WinRAR, Windows Media Player, VLC Player, eMule, BitTorrent, Google Araç Çubuğu ve diğerleri gibi en popüler programları destekleyen 200’den fazla ücretsiz dahili eklentiler içerir. Son derece özelleştirilebilir ve açık plug-in/eklenti mimarisi ile, hatta kendi özel Privacy Eraser programınızı oluşturabilirsiniz. Program tamamen özelleştirme imkanı sunuyor.

Privacy Eraser, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera gibi popüler web tarayıcılarını destekler ve Microsoft Windows FAT16 / FAT32 / exFAT / NTFS dosya sistemlerini destekler.

Privacy Eraser Free” İçin 2 Cevap

Privacy Eraser Free İçin Yorum Yap