Private Tunnel VPN (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.7.0.8
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz VPN, İnternet Güvenliği ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Android için Private Tunnel VPN, internet tahditlerine karşı koruma sağlayan ve yasaklı sitelere giriş yapma imkanı sunan ücretsiz VPN uygulamasıdır. Kimlik avı dolandırıcılığına karşı koruma sağlamak içinde faydalı olacak bir uygulamadır. Zararlı yazılım barındıran web sitelere giriş yapmayı engelleyerek Android telefon veya tableti koruma altına alır.

Private Tunnel VPN uygulamasını kullanabilmeniz için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Eğer uygulamayı yükledikten sonra kayıt yaptırma alanı bulamıyorsanız buradan kayıt yaptırın ve daha sonra uygulamayı açarak giriş yapabilirsiniz. Bir defa oluşturun ve Windows, Mac, Android ve iOS farklı cihazlarda aynı hesap üzerinden giriş yapabilirsiniz.

İnternette güvende olmak için güvenilir olmayan web sitelere giriş yapmaktan kaçınmak gerekir. Bun yanı sıra farkında olmadan kimlik bilgilerini çalmaya çalışan internet korsanlarına karşıda güvenlik önlemi almak lazım. Bunun için hem virüs hem de internet güvenliği programlarını kullanabilirsiniz. Tam anlamı ile koruma altında olmak için de ücretli güvenlik programlarını kullanmak gerekir. Ancak hiçbir ücret ödemeden internet güvenliği için bir çözü arıyorsanız Private Tunnel VPN ve diğer VPN programlar kullanmak faydalı olabilir.

Private Tunnel VPN uygulaması Windows, Mac, Android ve iOS sistemler için uyumlu sürümleri mevcuttur. Ücretsiz olarak cihazınıza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Mevcut VPN sunucular üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeymiş gibi tamamen özgürce internet kullanabilirsiniz. Tüm internet kısıtlamalarını ortadan kaldırarak engellenmiş veya yasaklı olan sitelere giriş yapmak mümkündür. Anonim internet kullanımı sayesinde internet üzerinden takip edilmeye karşı güvende kalabilirsiniz.

Private Tunnel VPN hem kurumsal şirketler hem de bireysel kullanıcılar için faydalı özellikler içermektedir. Fazla detaya girmeden sadece VPN özelliğini kullanarak internete giriş yapabilirsiniz.

Private Tunnel VPN (Android) İçin Yorum Yap