Process Closer

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.4
Sponsorlu Bağlantılar

İşlemleri Daha Hızlı Sonlandırın

Process Closer kolay sonlandırmak istediğiniz uygulama penceresinin üzerine fare imlecini sürükleyerek işlemleri basitçe sonlandırmak için yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Program, yanıt vermeyen uygulamaları kapatarak için Windows Görev Yöneticisi için hızlı alternatif olarak kullanılabilir.

İşlemleri sonlandırmak ve kapatmanın yanı sıra isteğe bağlı alt süreçleri dahi seçebilirsiniz. Process Closer duyarlı olmayan süreçleri izlemek ve tespiti edilmesi üzerine sizi uyarabilir.

Uygulama masaüstü sistem tepsisinde çalışır ve tüm özelliklere çok hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Bu uygulama, uzman kullanıcıların işlerini daha kolay hal getirmek için tasarlanmıştır. Yeni sürümlerine eklenen özel kısayol özelliği sayesinde, kısayol tuşları ile kullanımı daha hızlı hale getirebilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Process Closer İçin Yorum Yap