ProduKey Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
1.53
Sponsorlu Bağlantılar

ProduKey Türkçe Yama

ProduKey Türkçe Yama, ProduKey programını Türkçe’leştirme için kullanabileceğiniz ücretsiz Türkçe dil dosyasıdır. ProduKey Türkçe dil desteği Harun Arı tarafından desteklenmiştir. ProduKey programını artık Türkçe kullanabilirsiniz.

ProduKey bilgisayarınızda yüklü olan Windows kurulum, Exchange, MS-​​Office ve SQL Server için ProductID ve CD-Key almayı sağlayan ücretsiz bir programdır. ProduKey kullanımı kolaydır. Bilgisayarınıza yükleyin ve çalıştırın. Microsoft Ofis, Windows, Exchange Server, SQL Server ürün anahtarı ve CD anahtarını size gösterecek.

Ayrıca ProduKey, bilgisayarınıza takılı veya ağ üzerinden erişilebilen harici Windows yüklemesinden anahtarları kurtarmak için sağlar. Bu ücretsiz program, Microsoft Office, Windows, Exchange Server, SQL Server kurulumlarını başlatmaz. Sadece bunlara ait şifreleri kurtarmak için olanak sağlar.

Not: ProduKey Türkçe yama dosyası ProduKey 1.53 sürümünü tamamen Türkçe yapar. ProduKey 1.66 sürümünde de işe yarar ama küçük Türkçe karakter sorunları veya Türkçe olmayan kısımlarla karşılaşabilirsiniz.

ProduKey Türkçe Yama İçin Yorum Yap