ProgDVB Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

ProgDVB Türkçe Dil Dosyası

3.33/5, Toplam: 6 kişi

ProgDVB Türkçe Yama dosyası ile kolayca Türkçeleştirme yapın. ProgDVB, bilgisayardan TV izlemek ve radyo dinlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe programdır. ProgDVB programı Türkçe’leştirme ile ilgili sorun yaşıyorsanız üretici tarafından sunulan ProgDVB Türkçe yama ile programı Türkçe yapabilirsiniz.

ProgDVB, bilgisayardan dijital TV izlemek ve radyo kanalları dinlemek için yardımcı olan evrensel bir programdır. ProgDVB bilgisayarınızdaki TV kartı ile televizyon izlemeye yardımcı olur. Eğer bilgisayar TV kartı gerektirmeden TV izlemek istiyorsanız ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Free Internet TV programını kullanmanızı tavsiye ederim. ProgDVB programı ise bilgisayar dijital uydu alıcısı gerektiren bir programdır. Ama tabi ki ProgDVB programının kalitesini de göz ardı etmemek lazım. Hem ücretsiz hem de Türkçe kullanabileceğiniz bu TV izleme programını da kullanmanızı tavsiye ederim. 

ProgDVB çeşitli veri kaynaklarını destekler. Internet TV izleme ve Radyo dinleme imkanı sunuyor. Yaklaşık 8000 kanalı hem izleyebilir hem de dinleyebilirsiniz. DVB-S (uydu), DVB-S2, DVB-C (kablo), DVB-T, DVB-T2, ATSC, ISDB-T, IPTV, Tina TV, Rodina TV ve bir dosyadan oynatmayı da destekler. H.264/AVC içeren High Definition TV (HD TV) desteği de var.

ProgDVB programı ile aklınıza gelebilecek her türlü şekilde TV kanalını izleyebilir ve radyo dinleyebilirsiniz. HD TV izlemek istiyorsanız kesinlikle bu ücretsiz programı denemelisiniz.

ProgDVB
Bilgisayardan TV İzleme ve Radyo Dinleme Programı

ProgDVB Türkçe Yama Hakkında Yazılar

ProgDVB Türkçe Yama İçin Yorum Yap