Project64

Sponsorlu Bağlantılar
2.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Nintendo 64 (n64) Emülatörü

Project64 Windows için Project64 Ekibi tarafından konsol emülatörleri altında yayınlanan ve N64 konsol oyunları kullanılabilir hale getiren ücretsiz bir Nintendo 64 (n64) emülatör uygulamasıdır. Project64 ile N64 konsol oyunları bilgisayardan oynamak için oyu kolu veya klavyeyi kontrolör olarak kullanabilirsiniz. Multiplayer (çok oyunculu) oyunları en fazla 4 kişi oynamanıza imkan sağlar. ROM lar için linkler ( N64 oyunlarını oynayabilmeniz için gerekli) yazılımın yapımcısının sitesinde mevcuttur.

Donanım optimizasyonu ve kapsamlı eklenti sistemi ile yüksek performanslı Nintendo n64 emülatörü. Project64 birkaç yılda gelişme göstermiş bir emülatördür. Project64 üçüncü parti gruplara belirli bileşenleri uygulamak için kendi eklentilerini kullanmak için izin veren bir eklenti sistemi kullanır. Project64, bir bilgisayarda ROM imajları okuyarak Nintendo 64 oyunları oynayabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Project64 İçin Yorum Yap