ProShow Gold

Sponsorlu Bağlantılar
8.0.3648
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel slayt gösterisi hazırlama programı

ProShow Gold, sınırsız fotoğraf, video ve müzik ile slayt gösterisi hazırlamak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir slayt programıdır. Kolayca özelleştirme yapabilir ve hazırladığını slayt gösterileri online ya da TV’de paylaşabilirsiniz.

İstediğiniz kadar fotoğraf, video ve şarkılar ile slayt gösterileri oluşturun. Facebook, Flickr, Picasa, Instagram ve daha fazlasından bilgisayarınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Çok katmanlı efektler, bir slayt için birden fazla fotoğraf ekleyebilirsiniz.

DVD, Video CD oluşturmak ve ses efektleri, metin başlıkları eklemek, geçiş efektleri eklemek, özel bir ses parça eklemek gibi pek çok faydalı araçlar içerir. Ayrıca autorun CD’leri oluşturabilir, EXE formatında kendinden yürütülebilir slayt şovlar hazırlayabilir, web sunumları ve resimlerden Windows ekran koruyucular oluşturabilirsiniz. CD veya DVD Slideshow oluştururken, aynı anda bir depolama ve sunum aracı olarak kullanmak için izin veren CD’de orijinal görüntülerin kopyalarını ekleme seçeneği vardır.

Arayüz kullanımı kolaydır. Basitçe görüntü ve ses dosyalarını sürükleyin ve bırakın. Dahili resim düzenleme, ses / video kırpma, zaman çizelgesi düzenleme, özel efektler ve daha fazlasını içerir. ProShow Gold ile hazırladığını slayt gösterilerini DVD, Blu-ray, YouTube, Facebook ve özel video formatları olarak kaydedebilirsiniz.

ProShow Gold ile çarpıcı profesyonel slayt yapmak, sınırsız üretim kontrolü ile, güçlü
yaratıcı araçlar ve zaman tasarrufu sağlar. Ve daha bir çok gelişmiş özellikleri ile sınır tanımayan slayt gösterisi hazırlamak için ücretsiz deneme sürümünü indirin.

ProShow Gold İçin Yorum Yap