ProShow Producer

Sponsorlu Bağlantılar
8.0.3648
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel video slaytlar hazırlama programı

ProShow Producer, DVD, PC ve Web için video slayt gösterisi hazırlamak için kullanabileceğiniz güçlü bir slayt programıdır. Arkadaşlar, aile, iş ya da sadece eğlence için kolayca slayt oluşturmanıza olanak sağlar.

DVD, Video CD oluşturmak ve ses efektleri, metin başlıkları eklemek, geçiş efektleri eklemek, özel bir ses parça eklemek gibi pek çok faydalı araçlar içerir. Ayrıca autorun CD’leri oluşturabilir, EXE formatında kendinden yürütülebilir slayt şovlar hazırlayabilir, web sunumları ve resimlerden Windows ekran koruyucular oluşturabilirsiniz. CD veya DVD Slideshow oluştururken, aynı anda bir depolama ve sunum aracı olarak kullanmak için izin veren CD’de orijinal görüntülerin kopyalarını ekleme seçeneği vardır.

Arayüz kullanımı kolaydır. Basitçe görüntü ve ses dosyalarını sürükleyin ve bırakın. Dahili resim düzenleme, ses / video kırpma, zaman çizelgesi düzenleme, özel efektler ve daha fazlasını içerir. ProShow Producer ile hazırladığını slayt gösterilerini DVD, Blu-ray, YouTube, Facebook ve özel video formatları olarak kaydedebilirsiniz.

ProShow Producer ile çarpıcı profesyonel slayt yapmak, sınırsız üretim kontrolü ile, güçlü
yaratıcı araçlar ve zaman tasarrufu sağlar. Ve daha bir çok gelişmiş özellikleri ile sınır tanımayan slayt gösterisi hazırlamak için ücretsiz deneme sürümünü indirin.

ProShow Producer İçin Yorum Yap