ProxyShell Hide IP

Sponsorlu Bağlantılar
7.3.2
Sponsorlu Bağlantılar

IP Gizleme, Engelli Sitelere Giriş Programı

ProxyShell Hide IP birden fazla proxy ve özelleştirilebilir sörf kuralları ile IP gizleme imkanı sağlayan güçlü ve kolay kullanımlı bir programdır. Proxyshell Hide IP, ABD / İngiltere’den hızlı ve şifreli proxy IP’ler sağlar. Bu program aynı zamanda farklı ülkelerde proxy kullanmak için izin verir ve her web sitesinde proxy kullanmak isteyip istemediğinizi özelleştirmek çok kolaydır. Program güvenli internet kullanımı için IP adresini gizler. Güvenli IP ve proxy sunucuları üzerinde güvenle internette anonim olarak sörf yapabilirsiniz.

Örneğin, Türkiye’de Youtube veya benzeri bir siteye giriş engellemiştir. ProxyShell Hide IP ile İngiltere veya Amerika proxy sunucuları kullanarak web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu program ile, Youtube ziyaret etmek için ABD proxy sunucusunu kullanabilir, BBC sitesini ziyaret etmek için İngiliz proxy sunucularını kullanabilirsiniz ve diğer web sitelerini ziyaret etmek için proxy kullanımını özelleştirebilirsiniz. Kısacası bu program ile yasaklı sitelere giriş yapmak mümkündür.

ProxyShell Hide IP sağladığı imkanlar; ABD / İngiltere’de bulunan özel bir proxy sunucular, tüm internet kullanımını şifreleme, tamamen HTTP, HTTPS siteleri (https: //) destekler. İnternet kısıtlamaları ve web engellemeleri kaldırmak. Aynı anda iki ülkede yakınlık kullanma becerisi. Güçlü ve özelleştirilebilir sörf kuralları. Her sitede proxy kullanmak isteyip istemediğinizi özelleştirmek. Aynı anda 10 proxy IP’lere kadar kullanma. Otomatik olarak her site için IP değiştirme. IE, Firefox, Chrome, Opera tarayıcıları için herhangi bir yapılandırmaya gerek kalmadan çalışır. Servis paketin bir parçası olarak, aynı zamanda Proxyshell VPN hizmeti alırsınız.

ProxyShell Hide IP İçin Yorum Yap