PRTG Network Monitor

Sponsorlu Bağlantılar
17.1.30
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Bilgisayarlar İçin Ağ Trafiğini İzleme Programı

PRTG Network Monitor ağ cihazları, bant genişliği, sunucular, uygulamalar, sanal ortamlar, uzak sistemleri, IOT ve daha fazlasını içeren ağ bilgisayarlarını ve aygıtlarını izlemenizi sağlayan ücretsiz ağ trafiğini izleme ve kontrol programıdır. Program uzak makinelerden performans verilerini toplar ve grafik istatistikleri ve ayrıntılı günlükleri görüntülemeyi sağlar. E-posta, mesajlaşma, SMS, EventLog girişi, dosya yürütme, bildirim iletileri desteği ile farklı bildirim seçenekleri ve zamanlamaları yapılandırabilirsiniz.

PRTG Network Monitor TCP / IP bağlantısı, veritabanı yanıtları, HTTP içeriği, ortak internet protokolleri, WMI değerleri, özel sensörleri ve daha fazlasını izlemek için izin 100’den fazla sensör tipleri sunuyor.

Kurulum sırasında ücretsiz seçeneği seçmeyi unutmayın. Ayrıca ücretsiz sürüm için lisans anahtarı isterse aşağıdaki bilgileri girin ve ücretsiz kullanıma devam edin. Aşağıdaki bilgiler üretici sayfasında yer alan bilgilerdir. Yasal olmayan herhangi bir durum söz konusu değildir.

Lisans İsmi: prtgtrial

Lisans anahtarı: 000014-4Y2KFM-8FFPGZ-QAAMJ8-EZHP6N-YH72QW-BU1Z6N-1JN06H-TH8QF7-9NVB9A

Program (dış erişime izin verecek şekilde yapılandırılmış ise) ağ veya Internet üzerinde herhangi bir tarayıcı erişim olabilir parola korumalı web arayüzü yanı sıra izlenen cihazlar ile herhangi bir sorunu size bildiren bir sistem tepsisi istemcisi sağlar.

PRTG Network Monitor ücretsiz sürümü kişisel ve ticari kullanım için 100 sensör tipini kullanmanıza izin veriyor. Professional sürümü isteğe bağlı deneme sürümü içerir. Ağ trafiğini izlemek ve kontrol etmek için ücretsiz program arıyorsanız bunu kesinlikle denemelisiniz. PRTG Network Monitor, ağ trafiğini gösteren programlar arasından en iyilerden biridir.

PRTG Network Monitor İçin Yorum Yap