PRTG Network Monitor (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone / iPad İçin PRTG Ağ Trafiğini İzleme Uygulaması

PRTG for iOS, iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlar için PRTG Network Monitor uygulamasıdır. Bu ücretsiz uygulama iPhone, iPad cihazlar üzerinde ağ trafiği görüntülerini takip edebilirsiniz. Web arayüzde yapacağınız her şeyi mobil cihazlar üzerinden de yapabilirsiniz. Örneğin, alarmları onaylamak, sensörleri (algılayıcıları) duraklatmak ve devam ettirmek, öncelikleri ve sık kullananları ayarlamak, anında ağ durumunu taramak için yardımcı olacaktır. Raporlara erişim sağlayabilir, e-posta yoluyla PDF olarak gönderebilir veya AirPrint ile yazdırabilirsiniz.

IOS için PRTG Network Monitor mobil ağlar veya WiFi / Kablosuz LAN VPN üzerinden HTTPS veya HTTP kullanarak PRTG sunucularına bağlanır. Birden fazla hesap kullanabilir ve hemen farklı tesislerin izleme verilerini görmek için bu hesaplar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. iOS için PRTG İngilizce, Almanca ve Hollandaca mevcuttur. Türkçe dil desteği şuan mevcut değildir.

PRTG for iOS uygulaması iPhone, iPad ve iPod touch mobil cihazlardan PRTG Network Monitor hesabınızı takip etmek için yardımcı olacak bir uygulamadır.

PRTG Network Monitor (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap