PRTG Network Monitor (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin PRTG Network Monitor

PRTG for Windows Phone mobil cihazlar için PRTG Network Monitor uygulamasıdır. Bu ücretsiz uygulama Windows Phone cihazlar üzerinde ağ trafiği görüntülerini takip edebilirsiniz. Web arayüzde yapacağınız her şeyi mobil cihazlar üzerinden de yapabilirsiniz. Örneğin, alarmları onaylamak, sensörleri (algılayıcıları) duraklatmak ve devam ettirmek, öncelikleri ve sık kullananları ayarlamak, anında ağ durumunu taramak için yardımcı olacaktır. Raporlara erişim sağlayabilir, e-posta yoluyla PDF olarak gönderebilirsiniz.

Windows Phone için PRTG Network Monitor mobil ağlar veya WiFi / Kablosuz LAN VPN üzerinden HTTPS veya HTTP kullanarak PRTG sunucularına bağlanır. Birden fazla hesap kullanabilir ve hemen farklı tesislerin izleme verilerini görmek için bu hesaplar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Windows Phone için PRTG sadece İngilizce dilini destekler. Türkçe dil desteği şuan mevcut değildir.

PRTG for Windows Phone uygulaması mobil cihazlardan PRTG Network Monitor hesabınızı takip etmek için yardımcı olacak bir uygulamadır.

PRTG Network Monitor (Windows Phone) İçin Yorum Yap