Psiphon (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC için ücretsiz sansür engelleme programı

3.94/5, Toplam: 50 kişi

Psiphon3, bölge kısıtlamaları atlamak ve ulusal güvenlik duvarlarını aşmak için yardımcı olan Windows sistemler için ücretsiz anti-sansür programdır. Bu dünyada birçok ülkede sansür söz konusu olduğunda, internet kullanıcıları rahatsız olur. Neyse ki, online içerikleri, engellenen sitelere giriş yapmak için bir çok yazılım mevcuttur.

Psiphon ile bloke edilmiş, sansür uygulanmış ve yasaklı sitelere giriş yapmak için faydalı olacak araçlardan biridir. Psiphon bir peer-to-peer sistemi olarak çalışır. Psiphon bir istemci ve bir sunucu olarak kurulum yapacaktır. Ülkemizde bir çok sansür uygulanmış siteler mevcuttur. Bu program ile kolayca engellenmiş sitelere erişim sağlayabilirsiniz.

Tüm engellemeleri ve sansürleri ortadan kaldırın

Devlet tarafından, şirketiniz veya bağlı olduğunuz ağ yöneticisi tarafından sansür uygulanıyorsa ve bu engellemeyi aşmak istiyorsanız Psiphon yardımcı olacaktır. Nerede olursanız olun, tüm İnternet kısıtlamalarını ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

Herkese açık kablosuz (WiFi) internet kullanırken güvenli bir şekilde gezinmeye de yardımcı olmaktadır. Hem anonim gezinme hemde güvenli bir şekilde internette sörf yapabilirsiniz.

Psiphon, VPN, SSH ve HTTP proxy sunucularını kullanan ve sorunsuz bir şekilde İnternet içeriklerine erişmeyi sağlayan bir sansür engelleme programıdır. Psiphon istemcisi sansürü aşma oranınızı en üst düzeye çıkarmak için yeni erişim noktalarını otomatik olarak öğrenir.

Psiphon 3, sansür engelleme programı Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (masaüstü) ve Windows 10 işletim sistemleri ile uyumludur.

Psiphon (Windows) İçin Yorum Yap